03/01/13 17:13

Кметът награди призьорите от общинските игри по футбол във възрастта 5-7 клас

Футболният тим на ОУ „Св. Патриарх Евтимий" спечели общинското първенство по футбол във възрастта 5- 7 клас, което приключи днес. Още преди последния си мач със СОУ „Г. С. Раковски" възпитаниците на треньора Атанас Точев си бяха подсигурили първото място с три победи и голова разлика 25:2 и започнаха леко отпуснато. Съперниците им се възползваха и поведоха с 1:0 преди почивката. След нея първенците се разиграха и с два гола на Георги Петков и по един на Ангел Ангелов и Айлин Хюсеинов стигнаха до крайния успех с 4:2. За съперниците им точни бяха...