03/01/13 23:38

Монпелие взе битката за шестото място с Рен

Шампионът на Франция Монпелие успя да победи гостуващия Рен с 2:0 в среща от 27-ия кръг на Лига 1. Двата тима влязоха с равни точки в двубоя – по 41, но головете на Хилтон и Сюлейман Камара в края на мача пратиха играчите на Рене Жирар на три точки пред днешния си опонент. На своя „Стад дьо ла Мосон“ домакините имаха предимство през целия мач, но успяха да го оползотворят едва във финалния четвърт час. В 75-ата минута 35-годишният Хилтон успя да разстреля правещият отличен мач до този момент страж Беноа Костил, а четири минути преди последния ...