03/01/13 23:29

С огромен късмет „зебрите“ отмъкнаха трите точки срещу Франкфурт

Борусия Мьонхенгладбах отвори съвсем битката за четвъртото място в Бундеслигата, след като победи минимално като гост Айнтрахт Франкфурт в първия мач от 24-ия кръг в германския шампионат. Единствения гол реализира Люк де Йонг, а домакините пропуснаха куп положения след почивката и могат да бъдат дори задминати от петия Фрайбург. „Зебрите“ имаха предимство в началните минути на срещата, което се оказа напълно достатъчно, за да спечелят мача. В 21-ата минута Амин Юнес бе на крачка от гола, но защитата на Айнтрахт блокира удара му, който свари вра...