03/04/13 10:15

Маями гази наред в НБА, този път си изпати Ню Йорк Никс

14-та поредна победа – походът на шампионите от „Маями Хийт” към лидерско място в редовния сезон продължава след успех над „Ню Йорк Никс” насред ‘Медисън Скуер Гардън” с 99:93. Победата беше изкована от триото Леброн Джеймс, Дуейн Уейд и Крис Бош, които вкараха общо 65 точки в мача и определено се намират в пик на формата си, явно готвейки се за плейофите. Джеймс беше особено впечатляващ, вкарвайки 29 точки, като 19 бяха през второто полувреме, когато направи и стрелба 8 от 13 опита плюс 11 борби. Уейд вкара 20 точки и направи 8 асистенции, а Бош записа 16 точки. За домакините Кармело Антъни вкара 32 точки, но само 3 успешни стрелби от 11 опита през второто полувреме, а скамейката на „Никс” игра много силно – Джей Ар Смит наниза...