03/06/13 19:02

Отмениха важен гол на Божинов

Валери Божинов изигра силни 90 минути за “Виченца”, но тимът му падна 0:1 от “Бари” в директна битка за оцеляване в италианската серия “Б”. За гостите вкара Капуто още в 5-ата мин. Божинов, извел своите в пореден мач с капитанската лента, заби изравнително попадение в 86-ата мин, но съдията видя нарушение срещу защитник и го отмени. След 3 мин Валери Божинов изигра силни 90 минути за “Виченца”, но тимът му падна 0:1 от “Бари” в директна битка за оцеляване в италианската серия “Б”. За гостите вкара Капуто още в 5-ата мин. Божинов, извел своите в пореден мач с капитанската лента, заби изравнително попадение в 86-ата мин, но съдията видя нарушение срещу защитник и го отмени. След 3 мин