03/06/13 22:20

ПСЖ удържа Валенсия и е на четвъртфинал в Шампионската лига

В мач-реванш от осминафиналната фаза на Шампионската лига отборът на "Пари Сен Жермен" успя да изтръгне равенство 1:1 срещу "Валенсия" на "Парк Де Пренс" и с общ резултат 3:2 се класира на четвъртфинал в турнира - за пръв път от 18 години насам. Първото полувреме премина сравнително скучно, като „Валенсия” владееше повече инициативата, но така и не успяваше да създаде чисто голово положение. Испанците атакуваха и тестваха френската защита предимно с центрирания, които бяха обирани от високите Тиаго Силва и Алекс. Пред вратата на „Валенсия” положения почти нямаше и ясно си личеше липсата на Златан Ибрахимович, който получи червен картон в първата среща. Хавиер Пасторе и Езекил Лавеци не направиха нищо интересно, а бразилският талант Лукас Моура все едно не беше на ...