03/08/13 09:54

Оклахома изскубна победата от Ню Йорк

В изключителна драма се превърна мачът между „Оклахома Сити Тъндър” и „Ню Йорк Никс” от поредния кръг в НБА. Гостите от „Оклахома” спечелиха с 95:94 в „Медисън Скуер Гардън”. Мачът се разви много драматично, макар и в негативен от спортна гледна точка аспект. Крайният резултат беше оформен след две точни изпълнения от фаул на Кевин Дюрант 1:38 минути преди края, след което „Ню Йорк” изпусна две поредни атаки, а „Оклахома” – една. Лидерите на „Оклахома” Кевин Дюрант и Ръсел Уестрбук отново бяха на висота, вкарвайки съответно по 34 точки и 21 точки. Дюрант добави 8 борби и 6 асистенции, а Уестбрук – 6 борби и 5 асистенции. В отсъствието на Кармело Антъни, за „Никс” най-много точки вк...