03/09/13 16:58

„Канарчетата“ и Станимир Стоилов надиграха Левски

Отборът на Ботев Пловдив победи Левски с 2:0 в мач от 17-я кръг на А група. „Канарчетата“ се справиха със „сините“ в срещата, която се игра пред пълните трибуни на стадион „Христо Ботев“ в Пловдив. Двете попадения за домакините реализираха Бобан Грънчаров (28') и Иван Цветков (64'). Гостите от София останаха с човек по-малко в 60-та минута, след като капитанът Станислав Ангелов изостави своите след два жълти картона. От друга страна, погледната от резервните скамейки, бившият наставник на Левски Станимир Стоилов надигра тактически своя опонент ...