03/11/13 18:07

Юнайтед и Челси ще почакат за преиграването, няма свободни дати

Манчестър Юнайтед и Челси трябва да изчакат няколко дни, преди Футболната Асоциация да определи дата за преиграването на четвъртфиналния мач помежду им за Купата на Англия. Челси измъкна равенство 2:2 на „Олд Трафърд“ в неделя. Кога ще се проведе втората среща обаче, зависи най-вече от резултата на Челси срещу Стяуа Букурещ в четвъртък. „Сините“ имат да наваксват един гол изоставане от гостуването си в Румъния. В случай, че не успеят, и отпаднат от Лига Европа, преиграването срещу Ман Юнайтед може да се състои в първата седмица на април. Победа...