03/16/13 20:59

Десет от Катания надвиха Удинезе

Катания постигна много важна победа над прекия си конкурент за участие в Европа – Удинезе. Въпреки че повече от половина час домакините играха с човек по-малко, те се наложиха с 3:1 над своя противник и по този начин го изпревариха във временното класиране. Преди двубоя Удинезе имаше точка преднина, заемайки осмото място. През първото полувреме двата тима не успяха да намерят верния път към гола, въпреки че и пред двете врати нападателите имаха удобни ситуации да се разпишат. Всичко интересно в мача се случи през втората част. Резултатът бе отк...