03/16/13 19:52

Пирин ГД се оказа препъни камък за Лудогорец

Отборът на Лудогорец направи 1:1 на собствен терен с Пирин Гоце Делчев в мач от 18-я кръг на А група. По едно попадение в Разград записаха Марио Близнаков и Александър Барт. За шампиона на България това е четвърто равенство в първенството през този сезон, но и второ поредно след 0:0 с Берое преди седмица. Още по-любопитното е, че това е едва първи хикс за момчетата на Тенчо Тенев от началото на първенството. Досега Пирин има зад гърба си 7 победи и 10 загуби. Мачът в Разград се игра буквално пред едната врата, тази на Пирин Гоце Делчев, като го...