03/31/13 17:49

Златна резерва донесе победа на "Лудогорец" в Своге, преднината пред "Левски" стана 4 точки

Резервата Михаил Александров донесе победата на "Лудогорец" над "Локомотив"-София, което пък увеличи преднината на шампионите пред втория - "Левски" - с 4 точки. Още в 25-тата минута домакините на стадиона в Своге останаха с човек по-малко, сред като за удар с лакът в главата на Марселиньо Кристиян Добрев получи червен картон. Гостите откриха резултата в 61-вата минута, когато Йордан Минев проби до аутлинията и хитро върна към Марселиньо. Ударът на бразилеца бе избит от Галев, но топката попадна в Мишо Александров, който от въздуха не сгреши и ...