03/31/13 14:54

Пеев вкара, но Амкар не успя да победи

„Българският“ Амкар Перм завърши 1:1 при гостуването си на Волга Новгород в мач от 22-ия кръг на руското първенство. И двата гола в мача паднаха от дузпи, а попадението за Амкар бе дело на българина Георги Пеев. Бившият халф на Локомотив София се разписа в 60-ата минута, с което откри резултата, а 11 по-късно бе заменен. Благой Георгиев остана на терена до 88-ата минута, а другият българин в редиците на Амкар – Захари Сираков изигра целия мач. Голът за домакините от Новгород дойде в 69-ата минута. Точен от бялата точка бе Алексей Сапогов, който...