04/03/13 09:34

Оспорвани битки в областните футболни групи

Убедителна победа постигна лидерът в областна футболна група "Осогово", ФК "Кюстендил" надигра младия тим на Лозно с 6:0, на стадиона в село Копиловци. Със същия резултат, Търновлак прегази последния в класирането Соволяно. Трудни победи за други два отбора в челото на таблицата в групата. Нов чифлик водеше с 3:0, но допусна два бързи гола в последните минути на редовното време и потрепери в продължението на мача, до крайния успех с 3:2. Отборът на Граница поведе на полувремето с 0:1, с гол на Димитър Миразчийски, като гост на Жабокрът. Стигна ...