04/06/13 18:38

Божинов с едно полувреме при загуба, Виченца се запъти здраво към изпадане

Българският национал Валери Божинов бе сменен на почивката при загубата на Виченца с 1:2 в домакинството срещу Читадела в 35-ия кръг на Серия Б. Това бе четвърто поражение в последните пет мача за тима на нападателя и изпадането изглежда все по-вероятна развръзка с оставащите 7 кръга до края. В момента Виченца се намира на 9 точки от безопасната зона и на 8 от 18-ото място, което дава право на бараж. В герой за гостите се превърна 33-годишният Антонио Ди Нардо, който вкара и двата гола за успеха. Италианецът бе точен към края на първото полувре...