04/06/13 22:43

Етър изпусна Локо Сф в дербито на изпадащите

Етър Велико Търново изпусна да победи Локомотив София, като двата отбора завършиха 2:2 в дербито на изпадащите от 20-я кръг на А група, което се игра на стадион „Хаджи Димитър“ в Сливен пред около 200 зрители. Символичните домакини на два пъти повеждаха в резултата, но така и не успяха да задържат преднината си. Локомотив София започна по-силно мача. В 4-та минута Даниел Пеев пробва далечен удар, но топката мина над вратата на Филипович. Четири минути по-късно Антонио Павлов отправи далечен удар по посокан а вратата на Етър, но Филипович...