04/06/13 19:23

"Миньор" не успя да бие "Локомотив" (Пд), но запази позицията си с крайния резултат 1 : 1

Иначе по време на двубоя "Миньор" имаше повече възможности за отбелязване на гол, но направи доста пропуски пред вратата на съперника. Домакините имаха отлична възможност да открият резултата още в самото начало на мача, след като Олегов стреля с глава след центриране в наказателното поле, но Кавдански успя да избие от голлинията.

"Миньор" (Перник) и "Локомотив" (Пловдив) не се победиха и завършиха наравно 1 : 1 в мач от 20-ия кръг на родната „А” група „News 7 футболно първенство”. Мачът се игра на стадион „Миньор” в Перник, а и двете попадения паднаха през втората част. Юруков откри в полза на "Локомотив" в 59-ата минута, а крайното 1 : 1 бе оформено от Окечукво в 86-ата.

Иначе по време на двубоя "Миньор" имаше...