04/06/13 19:37

Стефан Генов: Не искам да говоря за съдията, иначе ще ме накажат

Старши треньорът на Локомотив Пловдив Стефан Генов обърна внимание на съдийството в мача с Миньор Перник, който приключи при 1:1. Наставникът обаче не пропусна да отбележи по-добрата игра на перничани през първата част. „Доста оспорван мач, бяхме подготвени за такава игра и през първото полувреме може би действахме по-неуверено. Съвсем закономерно вкарахме гол след почивката, Миньор направи три смени и пусна играчи, с които не успяхме да се справим. Имаме претенции за две неотсъдени дузпи, за отсъдени засади, но спирам дотук. Спъването на Гошо...