04/06/13 16:05

Тони Здравков прави разбор от трибуните

Старши треньорът на Ботев Враца направи разбор на футболистите си на полувремето на мача с ЦСКА от централната на стадион „Христо Ботев“. След зрелищна първа част във Враца, при която двата тима се оттеглиха на почивка при резултат 2:2, наставникът на домакините бе изгонен след като реагира изключително бурно на решението на съдията Александър Костадинов да отсъди дузпа в полза на ЦСКА. В яростта си, Здравков дори взе наказателните картони на рефера и ги скъса демонстративно пред резервните скамейки. Ситуацията наложи специалистът да даде указа...