04/14/13 20:33

СНИМКИ: Левски отказа Ямбол за тонус преди битката за Балканската лига

Левски се наложи с 81:62 над Ямбол в първия мач от предпоследния кръг на редовния сезон в Националната баскетболна лига. „Сините“ взеха успеха и за настроение, преди да се хвърлят в битката за трофея в Балканската лига. В петък те срещат Рилски спортист на полуфинал в турнира, чиято Финална четворка ще се проведе в Самоков. Ямбол очаквано оказа сериозен отпор на Левски, но не издържа до края, когато се стигна и до солидната разлика в резултата. Домакините водеха през цялото време, с изключение на няколко минути през първата четвърт. Чак в края ...