04/14/13 19:02

ЦСКА отупа 10 от Етър с четири гола, пропусна поне още толкова

ЦСКА не допусна изненада при гостуването на Етър и победи тима на Сердар Даят с 4:0 в мач от 22-ия кръг. Без да се напрягат особено, столичани стигна до успеха с голове на Михаил Венков преди почивката и на Абел Анисе, Мартин Камбуров и Спас Делев след нея. Нападателите на червените направиха куп пропуски пред вратата на домакините, а мачът започна по повече от шокиращ начин. Само след 25 секунди игра вратарят на домакините Ненад Филипович бе изгонен с директен червен картон, след като фаулира Спас Делев извън наказателното поле. Груба грешка в...