04/16/13 08:02

Дунав 8806 се измъчи с Монтана, но вече е само на победа от финал в Лигата

Изключително трудна победа извоюваха баскетболистките на Дунав 8806 във  втория мач срещу отбора на „Монтана 2003“. Последната четвърт беше решаваща за успеха на момичетата на Георги Божков, които взеха двубоя с резултат 64:59Гостенките от Монтана отбелязаха първите два коша, а стрелбата на дунавки не вървеше. Така, в края на първата десятка резултатът беше 10:23 в полза на „Монтана 2003“. Още с началото на втората десятка съперниците на „сините феи“ отбелязаха кош и поведоха с 16 точки. Мерике Андерсон поведе съотборничките си към стопяване на...