04/17/13 11:37

„Еврофутбол”: Любител на английския футбол удари седем мача в права колконка

/КРОСС/ Любител на английския футбол от Бургас „удари" крайния изход на седем мача в права колонка. Участникът в „Еврофутбол" избра букмейкърския пункт на ул. „Антим I" №37, за да заложи талон на стойност 5 лева за шест срещи от Чемпиъншип и на една от Висшата лига. Така той спечели 2 431,27 лева от своята проницателност. Пазарджик отново се прослави със страхотните прогнози на своите жители. Действието се разви във вече известния пункт на бул. „Христо Ботев" №192А. Един от участниците там спечели общо 2 050 лева за своите предвиждания за победител в шестата гонка в Перри Бар. Хрътката Safe Royal успя да финишира първа на 480-метровото трасе и така донесе заслужено четирицифрената сума на щастливеца. Нотингамският хиподрум, пък напълни джоба на друг пазарджиклия, в същия пункт