04/21/13 20:51

Изпадащият Фюрт удари Нюрнберг с гол-красавец

Гройтер Фюрт успя да зарадва своите привърженици въпреки почти сигурното си изпадане от Бундеслигата с победно 1:0 над Нюрнберг в последния мач от 30-ия кръг на шампионата. Единственият гол в мача отбеляза Йоханес Гайс преди почивката, като изпълнението на 19-годишният халф си заслужава да се види. Домакините имаха превъзходство през целия мач, но една грешка при изнасянето на топката в 27-ата минута се оказа решаваща. Тогава Гайс пое кълбото в половината на Нюрнберг, тръгна към наказателното поле и стреля мощно с левия крак от 27-28 метра. То...