04/21/13 17:10

Ливърпул изравни на Челси в 97-та минута

Драма - само така можем да опишем това, което се случи тази вечер на "Анфийлд" между "Челси" и "Ливърпул". Драма, толкова позната на феновете на червените, но този път определено и съдията им помогна малко. Защото те изравниха в 97-та минута при дадено шестминутно продължение - напълно необяснимо реферско решение за мач, в който нямаше кой знае какви спирания.  „Ливърпул” започна по-активно, като Луис Суарес и Фелипе Коутиньо бяха най-опасни в атака. Бразилецът се понрави с няколко хитри отигравания, а Петер Чех спаси и един силен удар в тези начални минути. В 25-тата минута обаче нещата се промениха - след корнер защитата в червено изпусна Оскар, който с глава нацели горния ляв ъгъл и макар Пепе Рейна да пипна топката, тя влезе – 0:1. А три минути по-късно Рейна з...