04/21/13 21:23

Рафа Бенитес: Не знам откъде дойде това продължение

Временният мениджър на Челси Рафаел Бенитес имаше претенции към съдията Кевин Френд, който даде 6-минутно продължение на мача с Ливърпул. Тъкмо в добавеното време мърсисайдци успяха да стигнат до 2:2, след като гостите от Лондон на два пъти повеждаха в резултата. „Мислех си, че играем футбол и почти бяхме спечелили мача, когато с изненада установих, че ще има още 6 минути“, каза испанецът. „Не знаем как стана така.“ „Правилата са много ясни: понякога добавеното време при 6 смени е три минути, друг път – четири, но не е лесно да преглътнеш 6 мин...