04/22/13 09:15

Ювентус победи Милан с 1:0

Рим /КРОСС/ Отборът на Ювентус победи Милан с 1:0 у дома и вече е много близо до спечелването на втора поредна титла от Серия А. Двубоят на "Ювентус Стейдиъм" бе напрегнат и без много положения пред двете врати, като единственото попадение падна в 57-та минута, когато Артуро Видал реализира дузпа, отсъдена за нарушения на Амелиа срещу Асамоа. По този начин "бианконерите" имат преднина от 11 точки пред втория Наполи пет кръга преди края на първенството, като възпитаниците на Антонио Конте имат нужда от още четири точки, за да защитят титлата си. Милан остава на трето място с 59 точки, само на една пред четвъртия Фиорентина в борбата за участие в Шампионската лига.