04/27/13 20:31

Лудогорец спретна разстрел на Ботев и се върна на върха

Шампионът на България Лудогорец удари с 4:1 Ботев Враца в домакинството си от 24-ия кръг на А група. Разградчани обезсмислиха двубоя след много силно първо полувреме, с което си подсигуриха връщането на първото място в А група. Треньорът на „орлите“ остави двама от най-опитните си играчи – Иван Стоянов и Станислав Генчев – резерви, и пусна Себастиян Ернандес и Димо Бакалов. Колумбиецът направи приличен мач, като показа, че има какво да предложи на тима във фаза атака. Особено през първата част всички по-интересни ситуации пред вратата на...