04/30/13 00:32

Барчовски: След медала в Балканската лига вече имаме настроение

Старши треньорът на Рилски спортист Росен Барчовски сподели, че не е очаквал победа с толкова голяма разлика в първия мач от четвъртфиналната серия срещу Ямбол. Въпреки че шест минути преди края разликата бе само две точки, домакините завършиха силно мача, и взеха убедителен успех с 86:63. „Първото полувреме ни хванаха 13 борби в нападение. Предишния мач, като ни биха тук, бяха 15 за цял мач и го отчетохме като изключителна слабост. Говорихме, тренирахме и само заради борбата ни в защита, първото полувреме не стана разлика, това ни намали страш...