04/30/13 06:50

Без краен победител в някоя серия след мачовете в НБА през тази нощ

Нито една от сериите, в които се играха мачове през тази нощ в НБА, не приключи, макар че в два от трите сблъсъка единият отбор можеше да стигне до четвърта победа. Източна конференция На Изток се изигра петият мач от най-интересната серия до момента – „Чикаго Булс” гостуваше на „Бруклин Нетс”. Озверели от загубата в Чикаго в предния кръг, когато паднаха след три продължения и изтърван аванс от 14 точки в последната четвърт, сега „мрежите” се представиха много солидно и надделяха над игралия без Кърк Хайнрих отбор на Чикаго със 110:91. Много силно представяне в мача направи центърът Брук Лопес, който завърши с дабъл-дабъл от 28 точки и 10 борби. Дерон Уилямс пък се отчете с 23 точки и 10 асистенции, възползвайки се максимално от осъствието на ...