05/06/13 09:10

Кевин Дюрант извади Оклахома след страхотна драма с Мемфис

Почивка няма - полуфиналите на пелйофите в двете конференции на НБА вече започнаха – при това със страшно интригуващи серии, а на Изток се получи и първия пробив. Източна конференция Вторият отбор от редовния сезон на Изток „Ню Йорк Никс” допусна домакинска загуба още в първия си мач от серията с „Индиана Пейсърс” 95:102. „Индиана” изигра страхотен мач, като най-резултатен за гостите беше Дейвид Уест с 20 точки. Пол Джордж добави 19, Ди Джей Огъстин се разписа с 16, Джордж Хил и Рой Хибърт вкараха по 14, а Ланс Стивънсън се отчете с 11 точки и 13 борби. За „Ню Йорк” Кармело Антъни вкара най-много – 27 точки, 15 от които в последната четвърт, но от игра беше под 50% стрелба. Реймънд Фелтън записа 18 точки при успешни 8 от 12 о...