05/07/13 19:53

Лудогорец вкара 5 на ходом срещу Етър

Лудогорец победи Етър Велико Търново с 5:1 в мач от 26-тия кръг в А група и по този начин отново си върна лидерската позиция, която временно бе заемана от Левски. Срещу разпасаната чуждестранна команда на Етър, шампионите нямаха никакви проблеми и в спокойно темпо вкараха пет гола, дело на Светльо Дяков – 2, Иван Стоянов – 2 и Безяк. Още от първата минута на стадиона в Сливен, гостите от Лудогорец окупираха вратата на Етър и започнаха да създават куп положения. Безяк се отличи с два пропуска, а между 25-а и 30-а минути щурмът на Лудогорец стана...