05/08/13 22:36

Атлетико Мадрид ще играе в ШЛ след успех над Селта Виго

Отборът на Атлетико Мадрид със сигурност ще играе в Шампионска лига през следващия сезон, след като надигра като гост с 3:1 аутсайдера Селта Виго. Домакините отстъпиха преимуществото на своя опонент още в началото на срещата от 36-я кръг на Примера дивисион. Първото полувреме обаче завърши без попадения. Веднага след подновяването на играта резултатът бе променен. След много остро центриране от корнер, Мирадна отклони с глава, а след това Диего Коста също с глава прати топката в мрежата за 1:0. В 66-та минута доминацията на Атлетико Мадрид се и...