05/08/13 12:10

Възелът в НБА се затяга

Битка докрай – това е мото на плейофите в НБА и то се потвърди за поредна вечер, след като вече в три от четирите серии отборът с домакинското предимство не може да се възползва от него. Западна конференция След като в неделя вечерта „Оклахома Сити Тъндър” спечели с две точки разлика първия мач в серията срещу „Мемфис Гризлис”. Сега обаче, във второто домакинство, „гръмотевиците” изпитаха мощта на гостите си и загубиха с 93:99. Победата на „гризлис” дойде главно заради страховитата последна четвърт, която направи гардът им Майк Конли. Всъщност той реши мача с изстрел, подобен на този на Кевин Дюрант от първия мач, малко повече от минута преди края. Общо в мача Конли вкара 26 точки, хвана 10 борби и даде 9 асистенции. В последната ч...