05/11/13 16:21

Нова грешна стъпка за юношите на "Велбъжд" в U19

16 загуба в първенството на Елитната юношеска група до 19 години допуснаха футболистите на „Велбъжд". Те отстъпиха на стадион „Странджата" от „Черноморец"- Бургас с 0:1. На полувремето, двата отбора се прибраха на почивка при 0:0. През втората част „акулите" от Бургас изпуснаха дузпа, но все пак спечелиха 3- те точки, с гол в последната част на мача. Битката на оставане в групата за „Велбъжд" продължава. „Любимец" победи „Спартак"- Варна с 2:1 и се изравни по точки с кюстендилци, по 19. Варненци имат 22 т. На последните две места в класирането ...