05/11/13 00:02

Сарагоса не успя да бие девет от Леванте

Борещият се за оцеляване в испанската Примера дивисион тим на Сарагоса загуби ценни точки в битката си за спасение в елита. При визитата си на Леванте, гостите не съумяха да пречупят своя противник, въпреки че през цялото второто полувреме играха с човек повече на терена, а в последната минута втори футболист на домакините поличи червен картон. Двубоят приключи без голове - 0:0. През първата част и двата тима имаха добри възможности да открият резултата, но след решителни намеси на двамата вратари, това не се случи. В началото на второто полувр...