05/11/13 19:10

Чудо - Уигън спечели ФА Къп след победа над Манчестър Сити

С гол две минути преди края на редовното време „Уигън” победи с 1:0 „Манчестър Сити” и спечели тазгодишното издание на ФА Къп. Нещата реално се решиха в последните минути, след като Пабло Сабалета получи втори жълт картон след безумно влизане срещу Калъм Макманамън при контраатака на „Уигън”, след като други защитници в небесносиньо вече пресичаха пътя на нападателя. Именно Макманамън в самия край на мача спечели и корнера, след който Бен Уотсън с глава закова топката във вратата на Джо Харт. Победата беше заслужена, след като през целия мач „Уигън”, който се бори да не изпадне от Премиершип, показа повече желание за победа. „Манчестър Сити” определено подцени мача и заслужено си изпати накрая. Най-чистото положение за "Сити" до...