05/15/13 20:21

Берое триумфира с купата след инфарктен мач в Ловеч

Ловеч /КРОСС/ Отборът на Берое е тазгодишният носител на Купата на България по футбол. Заралии надделяха над Левски след инфарктен мач с много голове и дузпи, завършил при резултат 6:4 след изпълнение на дузпи (3:3) в редовното време. Резултатът бе открит в 16-ата минута на срещата, като преднина на беройци даде Елио Мартинс. В 24-ата минута Илиян Йорданов изравни резултата, след като засече във вратата на Берое топката след центриране на Гари Родригес.В 28-ата минута Мартинс с втория си гол в мача отново даде преднина на Берое. В 43-ата минута „сините" останаха с човек по-малко след втори жълт и червен картон на капитана Христо Йовов