05/16/13 18:55

“Рилски” приземи “Лукойл” за втори път

Баскетболистите на “Рилски спортист” надиграха в Самоков “Лукойл” с 95:88 в четвъртия мач от полуфиналната серия в шампионата и изравниха серията до 2:2 успеха. Решителната пета среща е в събота в Правец от 18 ч.
С основен принос за победата на “Рилски” бе сръбският гард Бранко Миркович с 36 точки.
“Успехът ни костваше много емоции и нерви, но за Баскетболистите на “Рилски спортист” надиграха в Самоков “Лукойл” с 95:88 в четвъртия мач от полуфиналната серия в шампионата и изравниха серията до 2:2 успеха. Решителната пета среща е в събота в Правец от 18 ч. С основен принос за победата на “Рилски” бе сръбският гард Бранко Миркович с 36 точки. “Успехът ни костваше много емоции и нерви, но за