05/22/13 07:31

Сан Антонио дръпна с 2:0 успеха срещу Мемфис

В изключително драматичен втори мач от финалната плейофна серия в Западната конференция отборът на „Сан Антонио Спърс” победи след продължение „Мемфис Гризлис” с 93:89 и по този начин спечели и второто си домакинство от сблъсъка. В герой за „шпорите” се превърна Тим Дънкан, който вкара 17 точки, но по-важното е, че 6 от тях дойдоха в продължението. Тони Паркър също избухна с цели 18 асистенции. За гостите най-резултатни бяха Майк Конли и Джерид Байлес с по 18 точки, но Байлес изтърва да вкара тройка 11 секунди преди края на продължението, с която щеше да изравни резултата и потенциално да вкара мача във второ продължение. Всъщност „Сан Антонио” проведоха много уверено мача и водеха с 18 точки на почивката и с 12 точки преди началото на пос...