05/22/13 21:49

Три гола, три точки и трето място за ЦСКА

Отборът на ЦСКА вече официално си осигури място в предварителните кръгове на Лига Европа за сметка на Ботев Пловдив. В мач от предпоследния кръг на А група, „червените“ се наложиха безпроблемно с 3:0 над Пирин Гоце Делчев, а в същото време „канарчетата“ паднаха с 0:2 като гост на Лудогорец в Разград. Разликата между двата тима вече е шест точки, а до края на шампионата остава само един кръг. През първото полувреме отборът на ЦСКА бе пълен господар на терена, но въпреки това трудно стигаше до чисти голови положения пред Абди Абдиков. Първата доб...