05/25/13 13:27

Димитър Кутровски се завърна с финал на турнира във Варна

Димитър Кутровски се завърна в професионалния тенис след 15-месечно наказание и стигна до финала на международния турнир от календара на ITF – Carlsberg Cup, който се провежда във Варна на кортовете на ТК „Черно море-Елит” и е с награден фонд от 10 000 долара.Бившата втора ракета на България се разправи скоростно със сърбина Саша Стоисавлевич - 6:4, 6:0 и ще излезе в мача за титлата след само един загубен сет по пътя (при 6:1, 4:6, 6:3 над французина Лоран Локоли на четвъртфинал). Съперник на Кутровски ще е шестият в схемата Кристиян Месарош (Х...