05/30/13 17:00

България победи Япония с 2:0 в Нагоя

Националният отбор на България по футбол победи с 2:0 Япония при гостуването за приятелска среща в Нагоя, предаде Агенция "Фокус". В 3-ата минута на мача от пряк свободен удар Станислав Манолев вкара първия гол за България. Шест минути по-късно опасен удар на Йордан Минев бе спасен от вратаря на домакините. След половин час игра звездата на "Манчестър Юнайтед" Шинджи Кагава тества Владислав Стоянов, но младият вратар се справи добре. В 39-ата минута селекционерът на България Любослав Пенев направи принудителна смяна, като на мястото на контузения Илия Миланов в игра влезе Александър Александров. В 69-тата минута капитанът на Япония Хасебе си вкара автогол след като засече центриране на Христо Златински в собствената си врата. Това се оказа решаващо за крайния успех на националите, които...