06/01/13 09:10

Григор излиза срещу Джокович след 17-00 часа

Григор Димитров ще излезе срещу Новак Джокович между 17,00 и 19,00 часа на корт Philippe Chatrier в двубоя от третия кръг на "Ролан Гарос", предаде Стандарт нюз.  Междувременно мачът на двойки дуото Григор Димитров и Фредерик Нилсен срещу Жереми Шарди и Лукаш Кубот от първи кръг бе прекратен при 1-1 сета заради тъмнина. Гришо и съотборникът му започнаха много добре срещата и с два пробива успяха бързо да вземат първия сет с 6-2. Те поведоха и с 3-1 гейма във втория сет, но след това Шарди и Кубот върнаха брейка. При 5-4 Григор и Нилсен изпуснаха три мачбола и в последвалия тайбрек загубиха на 5 точки. В крайна сметка заради настъпилия мач срещата бе прекратена и ще се доиграе в неделя. Ако българинът все пак победи в неделя на двойки, следващите негови съперници и на...