06/04/13 17:00

Втора победа във втора контрола за България

Българският национален отбор по футбол записа нова победа, след като надви като гост тима на Казахстан с 2:1, предаде БГНЕС. Момчета на Любослав Пенев, които през миналата седмица победиха шампиона на Азия Япония с 2:0, показаха отново, че ще бъдат опасен съперник за всеки един национален отбор, дори и когато гостуват на негов терен. Попаденията за "трикольорите" отбелязаха Георги Илиев и Иван Иванов. Опитният играч на "Черно море" вкара доста красиво попадение за 0:1 в 57-ата минута след майсторски шут. Централният бранител на сръбския шампион Партизан Иванов пък покачи с глава на 0:2 само три минути по-късно, след центриране от ъглов удар. В самия край на мача, в 89-ата минута, Дмитрий Шомко реализира гол за домакините и оформи крайното 1:2. По този начин, българският тим зап...