06/07/13 19:11

Изобилие от печалби от гонки в „Еврофутбол”

София /КРОСС/ Изобилие от печалби в „Еврофутбол" имаше във вчерашния 6-ти юни. Почитатели на надбягванията с кучета от цялата страна се възползваха от успехите на своите фаворити и се сдобиха с четири- и трицифрени суми. Видинчанин се справи блестящо с предвиждането на победителя в шестото надбягване на хиподрума Ситингборн. Така състезател с номер 5 му донесе печалба от 1 200 лева. Същата хрътка осигури на друг познавач, но от София, сумата от 800 лева. Отново трасето в Ситингборн, но със своята пета гонка донесе на майстор от Каварна също 800 лева. Той е избрал със своя залог да предвиди победителя в надбягването и правилно е записал, че това ще бъде кучето с номер 4. Същият пункт стана арена на отлично направено второ подобно предвиждане - гонка, хиподрум и вид залог и печалба - всичко досущ като предното.    Пунктът в Каварна е най-успешното място за любителите на Гонки във вчерашния ден. Освен горните два успеха там бяха реализирани още 11 предвиждания, които донесоха на своите автори печалби от над 100 лева. Общата сума, която отнесоха те е 6 630 лева. Хиподрумът в Ситингборн, пък е категорично най-привлекателното трасе за любителите на Гонки за деня. Отново видинчанин направи успешно предвиждане за тази писта, но за нейното първо надбягване. Той взе 625 лева за правилната си прогноза за победителя - състезател с  номер 1