06/10/13 06:50

Бразилия с класически успех над Франция

В чаканата с най-голям интерес приятелска среща през почивните дни националният отбор на Бразилия се справи с класическия резултат 3:0 срещу Франция, при това само за едно полувреме. Първото полувреме на мача не предложи очакваното шоу, но след почивката селесао се развихриха и зарадваха своите фенове. В 54-тата минута звездата на „Челси” Оскар вкара първия гол, а Ернанеш и Лукас Моура от дузпа в последната минута оформиха крайния резултат. Реално обаче и съдията помогна леко на петкратните световни шампиони, тъй като при първия гол имаше нарушение срещу Валбуена от страна на Луис Густаво, но реферът не го маркира и веднага след този епизод стана бързата контраатака, при която Фред даде асистенцията на Оскар за първия гол. В 85-тата минута Ернанеш вкара втори гол след хубаво ...