06/10/13 22:52

Гришо показа характер пред Маша, среща Лейтън Хюит във втория кръг

Най-добрият български тенисист Григор Димитров постигна много трудна победа над Дуди Села в първия кръг на турнира в Куинс. Българинът се наложи над израелския си съперник в трисетова драма, като се наложи да прави обрат. В крайна сметка Гришо взе победата с 4:6, 6:2, 7:6(4), което му осигури мач във втория кръг срещу бившия номер едно Лейтън Хюит. Двубоят е утре, вторник около 18 часа българско време. Димитров бе подкрепян приятелката си Мария Шарапова, която бе заела място на централния корт. Българинът загуби първия сет, но във втори...