06/14/13 08:50

Маями се върна в играта за титлата в НБА

Обещано – изпълнено. Така спокойно може да се резюмира четвъртия мач от финалната серия в НБА, в който „Маями Хийт” победи „Сан Антонио Спърс” като гост със 109:93 и отново изравни общия резултат – 2:2 победи. След потресаващо слабия трети мач, този път трите най-големи звезди на „горещите” взеха нещата в свои ръце и не дадоха шанс на „шпорите”, които при победа щяха вече да има сериозно психологическо предимство. Леброн Джеймс вкара 33 точки, най-много в един мач от всички във финалната серия досега, както и хвана 11 борби. Дуейн Уейд добави 32 точки, а Крис Бош също записа дабъл-дабъл – 20 точки и 13 борби. За домакините Тим Дънкан вкара 20 точки, а Тони Паркър се отчете с 15 точки и 9 асистенции. Реално мачът се реши в ...