06/16/13 10:29

Страхотно начало за Бразилия, удари Япония с 3:0

Бразилия постигна класически успех над Япония с 3:0 в първи двубой от турнира за Купата на конфедерациите. Мачът се игра пред пълния стадион "Насионал" в столицата Бразилия. Той бе от група "А", където са още Мексико и Италия.

"Селесао" поведе още в третата минута. Марсело стреля, топката попадна във Фред, който подаде на Неймар и новото попълнение на Барселона откри със силен шут.

В края на първата част удар на Хълк мина съвсем близо до вратата. Японците не можаха да застрашат опасно вратата на бразилците, въпреки че имаха териториално предимство.

Второто полувреме започна като първото - с попадение. Паулиньо бе оставен непокрит и не сгреши - 2:0.

Това вдъхна увереност на латиноамериканците и те създадоха още няколко опасни положения. В крайна сметка те успяха да стигнат и до трети гол. Той бе дело на Жо в последната минута на срещата.